Fiderji Enerjisa Kızılay İşlem Merkezi açıldı

Fiderji Enerji’nin sahibi Fatih Toruntay, yaptığı açıklama da ;

Elektirik endüstrisinin her alanında müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Enerjisa, yenilikçi çözümler üretebilen bir kuruluştur. Bizde Fiderji Enerji olarak bu amaca hizmet etmek üzere Enerjisa’nın merkez bayilerinden birisi olduk. Bu sayede Ankaramıza ve kıymetli hemşehrilerimize hizmet edecek olmanın gururunu da yaşamaktayız.

Bu duygularla açılışımıza ilgi gösteren AK Parti il yönetimine, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, Enerjisa yetkililerine, dostlarımıza ve hemşehrilerimize çok teşekkür ederiz. Katılamayıp yanımızda olduğunu hissettiğimiz tüm dostlarımızı da müsait olduklarında bayimize bekleriz. Dedi.

Açılışta ilk sözü alan Enerjisa’nın Satış İş Birimi Başkanı Hüseyin Çağlar, Ankaramızın en işlek caddesinde müşterilerimize en yakın olmak adına yeni iş ortağımızla şubemizin açılışını gerçekleştiriyoruz. Hafta sonu cumartesi günleri de hizmet verecek olan bayimiz akşam saat 19.30’a kadar açık olacak ve müşterilerimize hizmet verecek. Şubemiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.